Грузини затримали українське судно
Страны мира Визы Загранпаспорт Отели Посольства Фото KUDA.UA продается

Грузини затримали українське судно

KUDA.UA > Новости > новости Грузии > Грузини затримали українське судно

Грузинська берегова охорона в акваторії міста Поті затримала суховантажне судно «Пінгвін», що йшло під українським прапором.

За інформацією прес-служби Прикордонної поліції Грузії, в результаті перевірки з`ясувалося, судно до цього перебувало в територіальних водах Абхазії, чим порушило указ №622 президенти Грузії від 22 червня 2005 року «Про тимчасове припинення судноплавства в порти Абхазії».

За даними Прикордонної поліції Грузії, суховантажне судно «Пінгвін» приписаний до порту міста Херсон. Його екіпаж складається із сімох чоловік – всі громадяни України. Затримане судно перебуває в Потійському порту. Ведеться слідство.

За попередньою інформацією, капітану буде пред`явлено обвинувачення за статтею 344-ю частини другої Кримінального кодексу Грузії – незаконний груповий перетин державного кордону групою, що карається ув’язненням на строк від 4 до 5 років.

У період з 2004 по 2006 роки грузинська берегова охорона тільки за незаконне входження в абхазькі територіальні води і інші нелегальні дії затримала 23 судна.

Як повідомляють начальники Херсонського морського торгового порту Андрій Єгоров і Херсонського річкового порту Валентина Мірошко, в їхніх портах таке судно не значиться. За інформацією А.Єгорова, дане судно належить херсонському ЗАТ «Професіонал».

У свою чергу В.Мірошко повідомила, що судно даного класу сягає 40 м в довжину і його водотоннажність до 120 тонн. Подібні судна часто обладнають рефрижераторами і використовують для перевезення фруктів – бананів і цитрусових.

Докладнішої інформації про власника судна знайти не вдалося.Прочитайте еще новости Грузии:

Фото отчеты:

Новости туризма:

Туристические статьи:

Отзывы о странах:

Отели мира:


РАЗДЕЛЫ:
Загранпаспорта
Посольства
Отели
Активный отдых
Отзывы туристов
Авиакомпании Украины
Туркомпании Украины
Страхование

О СТРАНАХ:
Таможенные правила
Оформление виз
Фотографии
Карты
Флаги
Гербы
Гимны

О СТРАНАХ:
Достопримечательности
Транспорт
Связь
Валюта
Культура
Климат
Экономика

О СТРАНАХ:
Советы туристу
Курорты
История
Цены
Сайты
Кухня
Праздники

СВЕЖАЯ ИНФОРМАЦИЯ:
Статьи о странах
Туристические новости
Туристические анекдоты
Прогноз погоды

О сайте
KUDA.UA продается
© 2007-2017 “KUDA.UA”. Реклама на сайте: +38 (066) 750-50-90. E-mail: info@kuda.ua. Контакты. Политика конфиденциальности.