Королева Британії стала жертвою нових правил перетину кордону
Страны мира Визы Загранпаспорт Отели Посольства Фото KUDA.UA продается

Королева Британії стала жертвою нових правил перетину кордону

KUDA.UA > Новости > новости Великобритании > Королева Британії стала жертвою нових правил перетину кордону

Королева Британії Єлизавета II у зв’язку з новими правилами перетину британського кордону не зможе найближчим часом виїхати за кордон, тому що відповідно до вікової традиції правлячий монарх не має паспорта. Єлизавета II та її родина, члени якої також не мають паспортів та інших документів, ящо засвідчують особу, стали першими жертвами нових правил виїзду і в’їзду в Сполучене королівство, розроблених у рамках існуючого антитерористичного законодавства.

Згідно з процедурою, при виїзді за кордон кожен британець повинен буде надати на кордоні співробітникові імміграційної служби діючий паспорт, а також заповнити відповідну картку, в якій повинен вказати вік, місце народження, адресу проживання, мету поїздки та низку інших відомостей особистого характеру. При цьому йому можуть поставити численні запитання.

Всі дані з прикордонного комп’ютера направляються в створений в Манчестері спеціальний банк даних, де інформація проходить перевірку на виявлення терористів та інших розшукуваних владою злочинців. Аналогічній процедурі піддаються й британці, які повертаються в Сполучене королівство.

Тепер же у британської королеви виникли труднощі з одержанням закордонного паспорта, тому що у неї не виявилося прізвища. Єлизавета є представником Віндзорської династії, однак формального прізвища у неї немає. Водночас, як зазначають фахівці, процес затвердження прізвища правлячого монарха, в який буде залучений парламент країни, здатний зіткнутися з численними труднощами, у тому числі геральдичними.Прочитайте еще новости Великобритании:

Фото отчеты:

Новости туризма:

Туристические статьи:

Отзывы о странах:

Отели мира:


РАЗДЕЛЫ:
Загранпаспорта
Посольства
Отели
Активный отдых
Отзывы туристов
Авиакомпании Украины
Туркомпании Украины
Страхование

О СТРАНАХ:
Таможенные правила
Оформление виз
Фотографии
Карты
Флаги
Гербы
Гимны

О СТРАНАХ:
Достопримечательности
Транспорт
Связь
Валюта
Культура
Климат
Экономика

О СТРАНАХ:
Советы туристу
Курорты
История
Цены
Сайты
Кухня
Праздники

СВЕЖАЯ ИНФОРМАЦИЯ:
Статьи о странах
Туристические новости
Туристические анекдоты
Прогноз погоды

О сайте
KUDA.UA продается
© 2007-2017 “KUDA.UA”. Реклама на сайте: +38 (066) 750-50-90. E-mail: info@kuda.ua. Контакты. Политика конфиденциальности.